Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /web/htdocs/www.veronikarut.com/home/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /web/htdocs/www.veronikarut.com/home/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
Branding & UX | Veronika Rút

Unikátní branding na míru

Veronika vede od roku 2019 design studio, kde řídí tým sehraných grafických designérů, web designérů, kodérů a dalších specialistů. Sama má 12 let praxe se zaměřením na design a branding. Mezi její nejznámější práce patří love brand UGO čerstvá šťáva.

Reference

Spolupráce s Veronikou byla zásadní pro další rozvoj projektu. Bez těch změn nebo v případě méně vhodných změn by projekt teď už možná neexistoval nebo se scvrkl do něčeho menšího, jen na dobrovolnické bázi. Změny ve wireframe a UX webu pomohly k tomu že projekt stále roste, dostáváme teď cca 200–300 přihlášek ročně a pomáháme desítkám studentů, často i z velmi prestižních univerzit.

David Janků
Effective Thesis

Loga_03_Kreslicí-plátno-1
Výstupy byly jak technicky tak výtvarně perfektně dotažené do nejmenších detailů.
Veroniku jsme oslovili kvůli redesignu našeho vlajkového produktu Bochemit, který je na trhu už víc než 50 let a vyváží se do 17 zemí světa. Veronika přišla s celkovým zpřehledněním designu a s novým pojetím propagace produktu ve třech jednoduchých řadách, který jsme společně dotáhli a uvedli do praxe. Výstupy byly jak technicky tak výtvarně perfektně dotažené do nejmenších detailů. Redesign a změnu koncepce si pochvalují nejen naši obchodní zástupci a odběratelé, ale hlavně koncoví zákazníci. Spolupráce nám významně pomohla Bochemity oživit a nastartovat k novým, lepším časům. – VLASTA KAŠPARCOVÁ (BOCHEMIE)
Umí výborně naslouchat a analyzovat potřebné výstupy, které klient očekává.
Veronika umí velmi jednoduše popisovat a vysvětlovat stav věcí. Nebojí se říct svůj názor i s ohledem na to, že se zrovna nehodí do strategie klienta. Díky svým znalostem a zkušenostem nás naučila přemýšlet o reklamě tak trochu jinak – z pohledu spotřebitele. Umí výborně naslouchat a analyzovat potřebné výstupy, které klient očekává. Spolupráce nás neskutečně baví a nabíjí, vždy se těšíme na další setkání. – MARKÉTA BLÁHOVÁ a HELENA DOBRÁ (Plzeňský Prazdroj)
Příprava a dodání manuálu proběhla hladce a včas
Veronika nám dodala koncepční manuál pro naše grafické oddělení ohledně vizuálního stylu kampaně k 75. výročí společnosti ETA. Vytvořila tematickou úpravu logotypu a systém retro vzorů, který barevně navázal na naši produktovou retro kolekci ETA Storio a stal se základním a klíčovým prvkem všech materiálů kampaně pro online a offline komunikaci. Příprava a dodání Manuálu proběhla hladce a včas. – KATEŘINA ŠELIGOVÁ (ETA)
Veronika používá osobní přístup, snaží se ze zákazníka dostat všechny potřebné informace.
S Veronikou jsem pracoval již na dvou projektech – logotyp pro nakladatelství Elebedial a logotyp a vizuální styl pro firmu Capricorn Pro. V obou případech jsme při diskuzích došli k výborným řešením, která používám dodnes k plné spokojenosti. Veronika používá osobní přístup, snaží se ze zákazníka dostat všechny potřebné informace. Výsledek tak odpovídá povaze zadání, a současně nemá chyby, které lidé dělají, když problematice nerozumí. Věřím, že jsem s Veronikou nespolupracoval naposledy. – SLÁVEK RYDVAL (ELEBEDIAL & CAPRICORN PRO)
Dá se s ní na všem domluvit, ale zároveň má na věc svůj jasný názor
Na začátku bylo mé velké přání sjednotit vizuální styl Vojenského uměleckého souboru ONDRÁŠ a dát mu jednotnou snadno rozpoznatelnou tvář. Bylo mi jasné, že to chce kreativního grafika, který navrhne jednotné komplexní řešení a k tomu manuál, podle kterého budeme moci tvořit grafické materiály v jednom stylu. Oslovila jsem Veroniku a ta pro nás navrhla redesign logotypu, fonty, barevnost a doplňující grafické prvky. Od té doby má ONDRÁŠ konečně svoji jednotnou grafickou tvář, která je čistá, zapamatovatelná, moderní a zároveň hravě folklorní. Na Veronice mám ráda, že je spolehlivá, vstřícná, profesionální, přátelská, dá se s ní na všem domluvit, ale zároveň má na věc svůj jasný názor. Má široký rozhled nejen na poli grafického designu, ale i marketingu a hlavně je kreativní, můžu jí dát volnou ruku a nemusím jí nic do detailu diktovat. – GABRIELA ŠEVČÍKOVÁ (ONDRÁŠ – MINISTERSTVO OBRANY)
Má velice komplexní přístup k věci
Vždy vypracovala grafický koncept k naší spokojenosti a to pro malé i vetší projekty s velice různým zaměřením. S dalším zadáním přichází další výborný výsledek. Má velice komplexní přístup k věci. Prověřuje každý detail, aby design fungoval dnes, i za deset let. V rámci větších projektů stanovila podrobný časový plán s jasnými daty a milníky, díky nimž bylo možné sledovat a kontrolovat přípravu konceptu. Rychle a profesionálně komunikuje a je velice otevřená veškeré zpětné vazbě. Nezbytné změny provádí většinou včasným a efektivním způsobem. Ve zkratce, s Veronikou je radost spolupracovat. – ANTONÍN SMĚLÝ (DENTO & ZEW)
Veronice držím pěsti a fandí jí i můj tým pracovníků
Milá, usměvavá a svá… tak na mne působí Veronika Rút Fullerová. Zaujala mne ona a její obsah prezentace jak na „vizuální smog měst“ na jedné z konferencí, kterou jsem absolvovala. A protože bych ráda byla nápomocna měnit své město, rozhodla jsem se Veroniku pozvat k nám do Frýdku-Místku. Nezůstalo jen u toho. Pohledem Veroniky na Beskydy z ochozu Frýdeckého zámku, jsme prodebatovaly i novou komunikaci Beskyd. Začalo to úpravou značky turistické oblasti. Následně jsem nechala Veroniku nakouknout do naší strategie a vize a vznikl tak krásný vizuální příběh, který začínáme praktikovat v naší komunikaci vůči návštěvníkům. Jsme na začátku cesty, která nás těší a co víc, líbí se partnerům i návštěvníkům destinace…. Veronice držím pěsti a fandí jí i můj tým pracovníků. – MONIKA KONVIČNÁ (Destinační management turistické oblasti Beskydy)
ctverec_02

Věřím, že design nám může sílu dávat nebo naopak vzít. Já se starám o to, aby nás dělal silnější. Ráda se budu věnovat všem, kteří to cítí podobně. Neváhejte se mi ozvat.

hello@veronikarut.com

© Veronika Rút Fullerová [roz. Nováková] 2012–2024.