Vytvářím unikátní branding na míru

Jsem 12 let na volné noze a mám k dispozici tým špičkových profesionálů. Řeším jak vzhled, tak efektivitu designu a uživatelskou přívětivost (UX). Pracuji pro lidi, kteří milují svou práci jako já. Ať už vlastní obří korporaci nebo malý startup. 
OBDELNIK_brand

Branding

Navrhuji značky od marketingových základů přes logotyp a vizuální styl až po web. 
OBDELNIK_MAG

Web

Mám tým špičkových profesionálů pro tvorbu webu. Od Wireframe a prototypu, přes textaci, focení až po responzivní grafiku webu, kódování a zprovoznění. 
OBDELNIK_vyloha

Project management

Běžně vedu 10–20 lidí různých specializací jako je UX, motion design nebo písmo malířství. Dodávám hotové práce na klíč a včas. 
load-more-button

Reference

Spolupráce s Veronikou byla zásadní pro další rozvoj projektu. Bez těch změn nebo v případě méně vhodných změn by projekt teď už možná neexistoval nebo se scvrkl do něčeho menšího, jen na dobrovolnické bázi. Změny ve wireframe a UX webu pomohly k tomu že projekt stále roste, dostáváme teď cca 200–300 přihlášek ročně a pomáháme desítkám studentů, často i z velmi prestižních univerzit.
svg-image

David Janků
Effective Thesis

Výstupy byly jak technicky tak výtvarně perfektně dotažené do nejmenších detailů.
Veroniku jsme oslovili kvůli redesignu našeho vlajkového produktu Bochemit, který je na trhu už víc než 50 let a vyváží se do 17 zemí světa. Veronika přišla s celkovým zpřehledněním designu a s novým pojetím propagace produktu ve třech jednoduchých řadách, který jsme společně dotáhli a uvedli do praxe. Výstupy byly jak technicky tak výtvarně perfektně dotažené do nejmenších detailů. Redesign a změnu koncepce si pochvalují nejen naši obchodní zástupci a odběratelé, ale hlavně koncoví zákazníci. Spolupráce nám významně pomohla Bochemity oživit a nastartovat k novým, lepším časům. – VLASTA KAŠPARCOVÁ (BOCHEMIE)
Umí výborně naslouchat a analyzovat potřebné výstupy, které klient očekává.
Veronika umí velmi jednoduše popisovat a vysvětlovat stav věcí. Nebojí se říct svůj názor i s ohledem na to, že se zrovna nehodí do strategie klienta. Díky svým znalostem a zkušenostem nás naučila přemýšlet o reklamě tak trochu jinak – z pohledu spotřebitele. Umí výborně naslouchat a analyzovat potřebné výstupy, které klient očekává. Spolupráce nás neskutečně baví a nabíjí, vždy se těšíme na další setkání. – MARKÉTA BLÁHOVÁ a HELENA DOBRÁ (Plzeňský Prazdroj)
Příprava a dodání manuálu proběhla hladce a včas
Veronika nám dodala koncepční manuál pro naše grafické oddělení ohledně vizuálního stylu kampaně k 75. výročí společnosti ETA. Vytvořila tematickou úpravu logotypu a systém retro vzorů, který barevně navázal na naši produktovou retro kolekci ETA Storio a stal se základním a klíčovým prvkem všech materiálů kampaně pro online a offline komunikaci. Příprava a dodání Manuálu proběhla hladce a včas. – KATEŘINA ŠELIGOVÁ (ETA)
Veronika používá osobní přístup, snaží se ze zákazníka dostat všechny potřebné informace.
S Veronikou jsem pracoval již na dvou projektech – logotyp pro nakladatelství Elebedial a logotyp a vizuální styl pro firmu Capricorn Pro. V obou případech jsme při diskuzích došli k výborným řešením, která používám dodnes k plné spokojenosti. Veronika používá osobní přístup, snaží se ze zákazníka dostat všechny potřebné informace. Výsledek tak odpovídá povaze zadání, a současně nemá chyby, které lidé dělají, když problematice nerozumí. Věřím, že jsem s Veronikou nespolupracoval naposledy. – SLÁVEK RYDVAL (ELEBEDIAL & CAPRICORN PRO)
Dá se s ní na všem domluvit, ale zároveň má na věc svůj jasný názor
Na začátku bylo mé velké přání sjednotit vizuální styl Vojenského uměleckého souboru ONDRÁŠ a dát mu jednotnou snadno rozpoznatelnou tvář. Bylo mi jasné, že to chce kreativního grafika, který navrhne jednotné komplexní řešení a k tomu manuál, podle kterého budeme moci tvořit grafické materiály v jednom stylu. Oslovila jsem Veroniku a ta pro nás navrhla redesign logotypu, fonty, barevnost a doplňující grafické prvky. Od té doby má ONDRÁŠ konečně svoji jednotnou grafickou tvář, která je čistá, zapamatovatelná, moderní a zároveň hravě folklorní. Na Veronice mám ráda, že je spolehlivá, vstřícná, profesionální, přátelská, dá se s ní na všem domluvit, ale zároveň má na věc svůj jasný názor. Má široký rozhled nejen na poli grafického designu, ale i marketingu a hlavně je kreativní, můžu jí dát volnou ruku a nemusím jí nic do detailu diktovat. – GABRIELA ŠEVČÍKOVÁ (ONDRÁŠ – MINISTERSTVO OBRANY)
Má velice komplexní přístup k věci
Vždy vypracovala grafický koncept k naší spokojenosti a to pro malé i vetší projekty s velice různým zaměřením. S dalším zadáním přichází další výborný výsledek. Má velice komplexní přístup k věci. Prověřuje každý detail, aby design fungoval dnes, i za deset let. V rámci větších projektů stanovila podrobný časový plán s jasnými daty a milníky, díky nimž bylo možné sledovat a kontrolovat přípravu konceptu. Rychle a profesionálně komunikuje a je velice otevřená veškeré zpětné vazbě. Nezbytné změny provádí většinou včasným a efektivním způsobem. Ve zkratce, s Veronikou je radost spolupracovat. – ANTONÍN SMĚLÝ (DENTO & ZEW)
Veronice držím pěsti a fandí jí i můj tým pracovníků
Milá, usměvavá a svá… tak na mne působí Veronika Rút Fullerová. Zaujala mne ona a její obsah prezentace jak na „vizuální smog měst“ na jedné z konferencí, kterou jsem absolvovala. A protože bych ráda byla nápomocna měnit své město, rozhodla jsem se Veroniku pozvat k nám do Frýdku-Místku. Nezůstalo jen u toho. Pohledem Veroniky na Beskydy z ochozu Frýdeckého zámku, jsme prodebatovaly i novou komunikaci Beskyd. Začalo to úpravou značky turistické oblasti. Následně jsem nechala Veroniku nakouknout do naší strategie a vize a vznikl tak krásný vizuální příběh, který začínáme praktikovat v naší komunikaci vůči návštěvníkům. Jsme na začátku cesty, která nás těší a co víc, líbí se partnerům i návštěvníkům destinace…. Veronice držím pěsti a fandí jí i můj tým pracovníků. – MONIKA KONVIČNÁ (Destinační management turistické oblasti Beskydy)
Veronik_Rut_Fullerova_TEDxZlin
Od roku 2015 se intenzivně zabývám kultivací veřejného prostoru a čištěním vizuálního smogu. Pracovně i dobrovolnicky. Více o projektech ve veřejném prostoru. 

© Veronika Rút Fullerová [roz. Nováková] 2012–2023